JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT

JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT

JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT

JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT

Ve skutečnosti mám přístup k výdělku a opravdu si přeji, abych mluvil s ostatními, jako jsem já. Jsem velký prázdninový pitomec a Vánoce. Rozhodně mám rád šprt na dovolené, zvláště na Vánoce.

Celosvětově. Opravdu nemohu získat dostatečné množství! Pokud jste byli skutečně k tomu, abyste rozesílali všechna svá Fantastická babička, Nana a babiččina prázdninová jídla (zejména vánoční odměny), zůstanu v přírodním ráji. Budu to milovat!! <– Stejně jako to je stále nadsázka!

🤔 CO JE TO JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT?

Jamajský rumový dort je ve skutečnosti prázdninový dort, kterému se na Jamajce říká ovocný dort nebo dokonce vánoční dort. Určitě existují, samozřejmě, různé jiné rumové dorty, které jsou ve skutečnosti karibským nebo dokonce jamajským designem (nebo dokonce ovlivněným).

 

JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT

 

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to radostné! Protože se tento prázdninový dort vyrábí typicky vánoční, je vytvořen včetně srovnatelné ovocné směsi jako tradiční prázdninový ovocný dort…je to však mnohem příjemnější variace!

Karibik chutná v zimní sezóně! Rum, stejně jako moje zvýraznění kokosu směrem k polevě, nesou exotické chutě během naší zimní zimy!

POUŽITÉ MATERIÁLY

POUŽITÉ MATERIÁLY NA NAMÁČENÍ OVOCE

Kombinovaná kůra – použil jsem Aged English Fruit Cake Blend pocházející z Heaven Sweet Fruit – a také sušené ovoce, jako jsou sultánky, třešně, rozinky nebo dokonce sušené švestky.
Dark Rum – Jako Wray, stejně jako Nephew, Appleton Real property, Myer’s Dark Rum, Bacardi, Ranch nebo dokonce Captain Morgan. Využijte mnohem více, protože ovoce zasytí.
Slot Red white sklenka červeného nebo bílého vína (nebo i tmavě nádherné červené bílé sklenka červeného nebo bílého vína) – Líbí se mi Slot red white sklenka červeného nebo bílého vína, stejně jako bohatá chuť, kterou obsahuje, ne při sycení vaší ovocné směsi buďte skutečně nesmělí!

 

JAMAJSKÝ RUMOVÝ DORT

Máslo – skvělé nabídky! Sbírejte máslo spolu s mnoha příležitostmi ke změknutí pro jednoduché krémování spolu s cukrem.
Cukr – Jednoduše správné množství, abyste získali tento lahodný ovocný koláč neuvěřitelný!
Vejce – Použijte velká vejce, která skutečně dostala prostorovou teplotu pro dosažení nejlepších výsledků, stejně jako koláč, který se peče mnohem více rovnoměrně.
Cooking Powder – odlehčí tento chuťově nabitý jamajský rumový dort pro fantastickou jednotnost!
Kombinovaná chuť – Neuvěřitelná směs příjemných chutí používaných v anglické kuchyni, která je ideálním vylepšením tohoto dortu.
Skořice a pomerančová kůra – Tip mnohem extra chuti, která zcela zapadne spolu s kombinovanou chutí.
Univerzální mouka – pekařský základ stejně jako hmota dortu.
Melasa & Browning (nebo dokonce připálený nahnědlý cukr) – Bohatá a chutná vylepšení, díky nimž bude dort hotový!
Limetka (kůra i extrakt) – Použijte celou limetku, kůru, poté ji extrahujte na těsto na koláč.
Rum (tmavý rum nebo dokonce kokosový rum) – Hodně extra rum! Vyberte si preferovanou chuť pro přimíchání přímo do těsta.
Vanilková esence a pomerančová esence – Směs jednotlivých esencí obsahuje jednoduše špičku mnohem extra citrusové chuti a zároveň zdůrazňuje každou z fantastických složek!

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Navzdory seznamu komponent (nedovolte, aby vám to tvrdilo, že jste vytvořili tento neuvěřitelný dort!) je tento vlastní koláč ve skutečnosti jednoduchým dortem, který si můžete vydělat od základu. Trocha přípravy na nasycení vašeho ovoce vytvoří ve výsledném koláči velký rozdíl, i když by mohl být vytvořen jako konečný v tahu.

 

MÍCHANÉ OVOCE NAMÁČEJTE

1. Vyberte si svůj rum stejně jako červený bílý a sklenku červeného nebo bílého vína

Začněte s nasycením vašeho kombinovaného ovoce v rumu, stejně jako štěrbinové červené bílé sklenici červeného nebo bílého vína, nebo dokonce skvělé červené bílé sklenici červeného nebo bílého vína. Já jako tmavý rum pro tuto fázi, stejně jako čím mnohem lepší rum, tím mnohem lepší dort!

 

2. Vyberte si ovocnou směs

Kromě směsi Aged English fruit cake, kterou používám na svůj dort, jsem také zahrnul sultánky (zlaté rozinky), sušené třešně a rozinky, abych získal celkem 2 kila ovoce navíc.

 

3. Zabývat se, stejně jako nasytit

Umístěte 2 kila ovoce navíc do misky střední velikosti a vypořádejte se s 1 hrnkem tmavého rumu nebo dokonce overproof rumu, stejně jako štěrbinou červené bílé sklenice červeného nebo bílého vína nebo dokonce skvělého červeného bílého sklenici červeného nebo bílého vína. Použijte mnohem více rumu, stejně jako červené bílé sklenici červeného nebo bílého vína, abyste se v případě potřeby vypořádali s ovocem úplně.

 

UDĚLEJTE TĚSTO NA RUMOVÝ DORT

1. Předehřejte a připravte si pánev

Zútulněte svůj sporák na 325ºF (163ºC) a sbírejte historicky nízkou 10palcovou pružinovou pánev spolu s pergamenovou zprávou. Nastříkejte na pánev a nastříkejte spolu s nepřilnavým sprejem na vaření.

 

2. Lotion máslo, stejně jako cukr

Změklé máslo a krupicový cukr smíchejte ve velké mixovací nádobě do změknutí a zesvětlení.

 

3.Zahrňte vejce

Pokaždé vmíchejte 1-2 vejce (z celkem 5 velkých vajec) ke smetanovému cukru a máslu. Spolu s konečným vejcem přidejte lžíci mouky a současně promíchejte.

 

4.Zahrňte prášek na vaření a příchutě

Přidejte 2 lžičky prášku na vaření, 3 lžičky kombinované příchutě, 1 lžičku skořice a 1 lžičku pomerančové kůry poté, co promíchejte, aby se spojily.

 

5.Zahrňte mouku

Přidejte 2 ¼ hrnku univerzální mouky a promíchejte, dokud nebude každá mouka skutečně integrována.

 

6.Zahrňte melasu i zhnědnutí

Přidejte 2 polévkové lžíce melasy a 1-3 polévkové lžíce smažení do těsta, poté rozmixujte do úplného spojení.

 

7. Zahrňte nasycené ovoce a také povrchové mixování

Přidejte scezené dýmky, nasycené ovoce spolu s limetkovým extraktem a také kůru z 1 limetky, ¼ hrnku tmavého rumu nebo dokonce kokosového rumu, 1 lžičku vanilkové esence a 1 lžičku pomerančové esence. Míchejte, dokud se ovoce ve skutečnosti rovnoměrně nerozptýlí s těstem a těsto je skutečně dostatečně husté, aby udrželo lžíci ve svislé poloze.

 

Upečte si JAMAJSKÝ VÁNOČNÍ DORT

1.Pohyb i stupeň

Těsto na dort dejte přímo do připravené formy na smažení a změkčte nálev.

 

2.Vařit

Umístění v zařízení na střední polici a také vaření při 325ºF (163ºC) po dobu 1 hodiny čtyřicet pět minut, nebo dokonce až do doby, kdy je umístěná čepel nebo dokonce tester dortů čistý.